• CLE4128MM Maniac master 100s 6/1

Symbol: CLE4128-MM
Brak towaru
149.00
149.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 6 op
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 op
Waga 4.2 kg
ISBN E1
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,499
Czas trwania efektu 90 - 120 sek.
Wysokość efektu 25 - 35m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 100
Średni kaliber fajerwerków 20 mm
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Kompaktowy multiefekt fajerwerków Maniac Master

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Maniac Master

Kompaktowym fajerwerkom Maniac Master towarzyszą różne wielokolorowe efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 100 pocisków kalibru 20 mm, a cały pokaz trwa 110 sekund.

Obejrzyj wideo:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnego czasu jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Rozmiar produktu:

Długość: 24 cm

Wysokość: 12 cm

Szerokość: 24 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci