• 363-2 WANTED 20mm 16s 24/1 F2

Symbol: 363-2

Produkt nr: 363-2

Brak towaru
26.38
26.38
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 24 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,108
Czas trwania efektu 15 - 30 sek.
Wysokość efektu do 25m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 16
Średni kaliber fajerwerków 20 mm
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Fajerwerki Wanted

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków

Kompaktowemu fajerwerkowi towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 16 pocisków kalibru 20 mm, a cały pokaz trwa 26 sekund.

Obejrzyj film o poszukiwanych fajerwerkach:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Wymiary produktu:

Długość: 9,6 cm

Wysokość: 12 cm

Szerokość: 9,6 cm 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci