• CLE0527 MEGA GOLD Vulkano 20" 6/1 F2

Symbol: CLE0527

Produkt nr: CLE0527 (Volcano)

***ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY ZOBACZYĆ CENY SPRZEDAŻ TYLKO HURTOWA***
Ilość w opakowaniu 6 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 240 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,250
Czas trwania efektu 60 - 90 sek.
Wysokość efektu 6 m
Kolory efektów złoty
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

MEGA GOLD WULKAN 

Wulkaniczne fajerwerki to idealny dodatek do wszelkich imprez okolicznościowych. Jak wszystkie fajerwerki, wulkany cieszą się największą popularnością podczas świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Coraz więcej osób korzysta z fajerwerków przez cały rok, na przykład na przyjęciach urodzinowych, imprezach firmowych, weselach czy innych imprezach towarzyskich, gdzie pirotechnika dopełnia atmosfery i pozwala jeszcze intensywniej cieszyć się wyjątkowymi chwilami.

ZAWARTOŚĆ::

Jedno opakowanie zawiera 6 sztuk mega złotych wulkanów. Po zapłonie wulkanowi towarzyszy efekt w postaci złotych pękających gwiazd przez 90 sekund do wysokości 6 metrów.

OBEJRZYJ MEGA GOLD WIDEO WULKANU:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

BEZPIECZEŃSTWO PIROTECHNICZNE:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

KATEGORIA: F2

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci