• CLE0541 Snowman wulkan 105 sekund F2 8/1 F2

Symbol: CLE0541
Brak towaru
114.81
114.81
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 8 op
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 op
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,144
Objętość wybuchowa w m3 0,007

DETALE

Snowman Wulkan

Wulkaniczne fajerwerki to idealny dodatek do wszelkich imprez okolicznościowych. Jak wszystkie fajerwerki, wulkany cieszą się największą popularnością podczas świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Coraz więcej osób korzysta z fajerwerków przez cały rok, na przykład na przyjęciach urodzinowych, imprezach firmowych, weselach czy innych imprezach towarzyskich, gdzie pirotechnika dopełnia atmosfery i pozwala jeszcze intensywniej cieszyć się wyjątkowymi chwilami.

ZAWARTOŚĆ SNOWMAN WULKAN

Jedno opakowanie zawiera 8 sztuk fajerwerków sNOWMAN. Po zapłonie wulkanowi towarzyszy efekt w postaci srebrnych trzaskających gwiazd przez 105 sekund do wysokości 4 metrów.

OBEJRZYJ FILM SNOWMAN WULKAN:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

ZABAWA BEZPIECZEŃSTWO PIROTECHNICZNE:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

KATEGORIA: F2

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci