• CLE4016 KILLER 16mm 60s 16/1 F2

Symbol: CLE4016
Brak towaru
89.00
89.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 16 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 1.5 kg
ISBN F9
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,216
Czas trwania efektu 30 - 60 sek.
Wysokość efektu do 25m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 60
Średni kaliber fajerwerków do 20mm
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Kompaktowe zabójcze fajerwerki

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków:

Kompaktowemu fajerwerkowi towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 60 pocisków kalibru 16 mm, a cały pokaz potrwa 45 sekund.

Obejrzyj wideo z fajerwerków Killer:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnego czasu jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Wymiary produktu:

Długość: 20 cm

Wysokość: 10 cm

Szerokość: 12 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci