• CLE4018 USA 16mm 80s 8/1 F2

Symbol: CLE4018
117.00
117.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 8 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 24 szt.
Waga 2 kg
ISBN H7
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,288
Czas trwania efektu 30 - 60 sek.
Wysokość efektu do 25m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 80
Średni kaliber fajerwerków do 20mm
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Kompaktowe fajerwerki USA

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia.

Efekt fajerwerków

Kompaktowemu fajerwerkowi towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 80 pocisków kalibru 16 mm, a cały pokaz potrwa 40 sekund.

Obejrzyj wideo z fajerwerkami w USA

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnego czasu jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Wymiary produktu:

Długość: 20 cm

Wysokość: 10 cm

Szerokość: 16 cm 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci