• CLE4027 GRIZZLY BEAR 19mm 20s 12/1 F2

Symbol: cle4027

Pozycja nr: cle4027

Brak towaru
39.00
39.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 12 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 0.8 kg
ISBN G9
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,119
Czas trwania efektu 15 - 30 sek.
Wysokość efektu do 25m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 19
Średni kaliber fajerwerków 20 mm
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Kompaktowy, wielofunkcyjny fajerwerk Gizzly Bear

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Grizzly Bear 

Kompaktowym fajerwerkom Grizzly towarzyszą różne wielokolorowe efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 19 pocisków kalibru 20 mm, a cały pokaz trwa 21 sekund.

Obejrzyj film o fajerwerkach Grizzly Bear 

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci