• CLE4031 WEAPONS 20mm 88s 4/1 F2

Symbol: CLE4031

Produkt nr: cle4031

Brak towaru
169.00
169.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 4 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 4 kg
ISBN B12
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,491
Czas trwania efektu 30 - 60 sek.
Wysokość efektu 25 - 35m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 88
Średni kaliber fajerwerków 20 mm
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę
Objętość wybuchowa w m3 1,2

DETALE

Weapons fajerwerki o wielu efektach

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Weapon

Kompaktowym fajerwerkom Weapon towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 88 pocisków kalibru 20 mm, a cały pokaz trwa 48 sekund. Ciesz się najpopularniejszymi fajerwerkami w naszej ofercie! Połączenie głębokiej czerwieni i zieleni, różne rodzaje efektów, to must have! 

Fajerwerki do broni są idealne do użytku przez cały rok. Kaliber 20 mm zapewnia obserwację efektu z wysokości ok. 20-25 metrów, a mała średnica kalibrów nie powoduje zbyt hałaśliwych strzałów. Nie będziesz zbytnio przeszkadzać sąsiadom, ani płoszyć zwierząt. 88 shotów wystarczy, aby urozmaicić każdą uroczystość. nie wierzysz? Obejrzyj wideo. Nie bez powodu ten fajerwerk jest bestsellerem wśród małych kompaktowych fajerwerków. 

Obejrzyj film fajerwerków z bronią

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Pirotechnika kategorii F2 może być sprzedawana osobom, które ukończyły 18 rok życia. Tę kategorię fajerwerków można u nas kupić również przez cały rok bez dokumentowania zezwoleń. Wystarczy, jeśli spełniasz minimalne wymagania wiekowe. Używanie tych środków pirotechnicznych przez cały rok wymaga pozwolenia. Jak i gdzie możesz go zdobyć, przeczytaj na naszym blogu .

Rozmiar produktu:

Długość: 27 cm

Wysokość: 12,5 cm

Szerokość: 19,5 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci