• CLE4041 HAWAII 20mm 66s 6/1 F2

Symbol: CLE4041

Produkt nr: CLE4041

Brak towaru
172.66
172.66
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 6 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 2.2 kg
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,386
Czas trwania efektu 15 - 30 sek.
Wysokość efektu do 25m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 66
Średni kaliber fajerwerków 20 mm
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Kompaktowe fajerwerki z wieloma efektami Hawaii

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Hawaii

Kompaktowemu fajerwerkowi towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 66 pocisków kalibru 20 mm, a cały pokaz trwa 30 sekund.

Obejrzyj film fajerwerków Hawaii

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Rozmiar produktu: 

Długość: 26,5 cm

Wysokość: 12,5 cm

Szerokość: 14,5 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci