• CLE4123 TOP SECRET 32x30mm 10x48mm 2/1 F3

Symbol: CLE4123

Produkt nr: CLE4123

480.00
480.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 2 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 22 szt.
Waga 9 kg
ISBN D12 H5 I13
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,893
Czas trwania efektu 30 - 60 sek.
Wysokość efektu 35 - 50m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 42
Średni kaliber fajerwerków wielokalibrowy
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Fajerwerki o wielu efektach Top Secret

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Top Secret

Kompaktowym fajerwerkom Top Secret towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 42 pociski kalibru 30-48 mm, a cały pokaz trwa 60 sekund.

Obejrzyj film Top Secret

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F3

Rozmiar produktu: 

Długość: 39 cm

Wysokość: 30 cm

Szerokość: 25,5 cm 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci