• CLE4149 PROFI CAKE KOBRA 30mm 25s 8/1 F2

Symbol: CLE4149
146.00
146.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 8 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 282 szt.
Waga 3 kg
ISBN D8 G12
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,450
Czas trwania efektu 15 - 30 sek.
Wysokość efektu 35 - 50m
Kolory efektów złoty + niebieski
Liczba strzałów 25
Średni kaliber fajerwerków wielokalibrowy
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Profesjonalne fajerwerki Kobra 25 strzałów

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się pokazem pirotechnicznym, który przygotuje dla Ciebie Kobra.

Efekt fajerwerków kobry

Kompaktowym fajerwerkom Kobra towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ta wyrzutnia wystrzeli w powietrze 25 pocisków kalibru 30 i 36 mm, a cały pokaz trwa 25 sekund.

Obejrzyj film fajerwerków Kobra:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnego czasu jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Pakowane 8/1

Rozmiar produktu:

Długość: 18 cm

Wysokość: 18 cm

Szerokość: 17,5 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci