• CLE4202 Iron Box 25mm 80sh 2/1

Symbol: CLE4202
Brak towaru
390.00
390.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 2 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 6.5 kg
ISBN D15
Zostaw telefon
Wysokość 15 cm
Szerokość 24 cm
Głębokość 33 cm
Waga 6,9 kg
Masa materiału wybuchowego w kg 1,0 kg
Czas trwania efektu 30 - 60 sek.
Wysokość efektu 25 - 35m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Średni kaliber fajerwerków 25 mm
Kierunek rzucania fajerwerków połączony kierunek pionowy + ukośny
Objętość wybuchowa w m3 0,015

DETALE

Fajerwerki z Iron Box

Kompaktowe fajerwerki  cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Iron Box

Kompaktowym fajerwerkom Iron Box towarzyszą różne wielokolorowe efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 80 pocisków kalibru 25 mm, a cały pokaz trwa 40 sekund.

Obejrzyj film fajerwerków Iron Box

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnego czasu jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F3

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci