• CLE4231-100 Screaming attack 100s 1/30

Symbol: CLE4231-100
***ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY ZOBACZYĆ CENY SPRZEDAŻ TYLKO HURTOWA***
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 0 op
Waga 0.5 kg
Zostaw telefon
Wysokość 10 cm
Szerokość 6,5 cm
Głębokość 10 cm
Waga 0,50 kg
Masa materiału wybuchowego w kg 0,055
Czas trwania efektu 15 - 30 sek.
Wysokość efektu do 25m
Kolory efektów srebro
Liczba strzałów 100 strzałów
Średni kaliber fajerwerków 8 mm
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę
Objętość wybuchowa w m3 0,0012

DETALE

Screaming Attack

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Screaming attack

Niewielkiemu fajerwerkowi towarzyszy efekt srebrzystych świszczących komet, które eksplodują na końcu. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 100 pocisków kalibru 8 mm, a cały pokaz trwa 20 sekund.

Obejrzyj film o produkcie do Screaming Attack:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci