• CLE4251 Bite force 42r 2/1 F3

Symbol: CLE4251
280.00
280.00
op Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 2 op
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 2 op
Waga 6 kg
ISBN C2
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 0,880
Objętość wybuchowa w m3 0,023

DETALE

Kompaktowy fajerwerk z wieloma efektami Bite Force

Chcesz przygotować coś spektakularnego z okazji urodzin, rocznicy lub ślubu? Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe.

Efekt fajerwerków Bite Force

Kompaktowym fajerwerkom Bite force towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 42 pociski kalibru 30 mm, a cały pokaz trwa 19 sekund. Możesz również zobaczyć wszystkie efekty w filmie produktu.

Zobacz wideo z fajerwerków:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnego czasu jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F3

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci