• CLE4266-2 Danger zone 200s 20mm 2/1

Symbol: CLE4266-2
380.00
380.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 2 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 30 szt.
Waga 8 kg
ISBN B10 B3 B2
Zostaw telefon
Wysokość 12cm
Szerokość 24 cm
Głębokość 48,5 cm

DETALE

Fajerwerk z wieloma efektami Danger Zone

Kompaktowe  fajerwerki  cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Danger Zone

Kompaktowym fajerwerkom Danger zone towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli 100 pocisków kalibru 25 mm w powietrze, a cały pokaz trwa 60 sekund.

Obejrzyj film fajerwerków Danger Zone:

"Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania."

Kategoria: F3

Rozmiar produktu: 

Długość: 480 mm

Szerokość: 240 mm

Wysokość: 120 cm

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci