• CLE4266-3 Samurai Warior 20mm 200sh 2/1

Symbol: CLE4266-3
Brak towaru
518.00
518.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 2 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 8.7 kg
Zostaw telefon
Waga 10,0 kg
Czas trwania efektu ponad 120 sek.
Wysokość efektu 25 - 35m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Średni kaliber fajerwerków 20 mm
Kierunek rzucania fajerwerków połączony kierunek pionowy + ukośny

DETALE

Samurai Warior fajerwerków

Kompaktowe  fajerwerki  cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Samuraj Warior

Kompaktowym fajerwerkom Samurai warior towarzyszą różne wielokolorowe efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 200 pocisków kalibru 20 mm, a cały pokaz trwa 150 sekund.

Obejrzyj film o fajerwerkach samurajskich wojowników

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnego czasu jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F3


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci