• CLE4526 SWAG 600 20mm 600s 1/1 F3

Symbol: CLE4526

Produkt nr: CLE4526 (Compoud)

Brak towaru
1360.00
1360.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 29 kg
ISBN A7
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 3900
Czas trwania efektu ponad 120 sek.
Wysokość efektu 25 - 35m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 600
Średni kaliber fajerwerków 20 mm
Kierunek rzucania fajerwerków połączony kierunek pionowy + ukośny

DETALE

Fajerwerki SWAG 600 shots

Fajerwerki - wspaniały niebiański teatr, który uwydatnia każdą wyjątkową chwilę. Fajerwerki są najczęściej używane do świętowania świąt Bożego Narodzenia i nadejścia nowego roku, ale coraz częściej używamy ich do świętowania rocznic, zaręczyn, wesel i innych specjalnych wydarzeń. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. 

Efekt fajerwerków SWAG

Kompaktowym fajerwerkom SWAG towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeliwuje w powietrze 600 pocisków kalibru 20 mm. Będziesz cieszyć się połączeniem pionowych fajerwerków i ukośnych fajerwerków. Ten kompozytowy fajerwerk swoimi efektami doskonale spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Zobacz wideo z fajerwerków:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Wymiary produktu:

Długość: 62 cm

Szerokość: 78 cm

Wysokość: 17 cm

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Jak odpalić fajerwerk SWAG?

Używanie fajerwerków SWAG jest łatwe. Poszczególne części fajerwerków są połączone i gotowe do użycia. Zidentyfikuj bezpiecznik i postępuj zgodnie z instrukcją obsługi. Nie trzeba niczego podłączać, poradzi sobie z tym nawet początkujący.

Kategoria: F3

Fajerwerki kategorii F3 mogą być sprzedawane osobom powyżej 21 roku życia. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci