• CLE4549 Neon box 30mm 100s 1/1 F3

Symbol: CLE4549
Brak towaru
899.59
899.59
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 15 kg
Zostaw telefon
Waga 14,0 kg
Czas trwania efektu 30 - 60 sek.
Wysokość efektu 25 - 35m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Średni kaliber fajerwerków 30 mm

DETALE

Neon Box

Fajerwerki  są najbardziej poszukiwane zwłaszcza podczas świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Jednak fajerwerków można używać również do świętowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. 

Efekt fajerwerków Neon Box

Kompaktowemu fajerwerkowi Neon box 100 strzałom towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli 100 pocisków kalibru 30 mm w powietrze, cały pokaz trwa około 60 sekund.

Obejrzyj wideo przedstawiające fajerwerki Neon Box

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnego czasu jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci