• CLE7038O Photo Smoke POMARAŃCZOWA 4szt

Symbol: CLE7038O
Brak towaru
34.25
34.25
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 24 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN G14
Zostaw telefon
Czas trwania efektu 60 - 90 sek.
Kolory efektów Pomarańczowy
Objętość wybuchowa w g 28

 

DETALE

Photo Smoke orange

Photo Smoke zostały opracowane specjalnie do fotografii. Te dymy przeszły długą drogę rozwoju w produkcji, aby stworzyć kolorowy dym, który nie tylko daje bogaty kolorowy dym, ale można go trzymać w dłoni. Ręczne palacze są trudniejsze do rozwinięcia, ponieważ nie mogą skwierczeć, aby cię nie poparzyć. Niemniej jednak nawet ten typ dymu może się nagrzewać, gdy jest trzymany, dlatego zalecamy trzymanie go za koniec przewodu zapłonowego.

Photo smoke 90 daje efekt kolorowego dymu i jest używana wyłącznie na zewnątrz. Podczas używania dymów nie ma efektu dźwiękowego, dlatego są one klasyfikowane jako ciche fajerwerki.

Kolorowa dym do sesji zdjęciowych PHOTO SMOKE

Dym z efektem kolorystycznym, zaprojektowana specjalnie do fotografii. Dymy do fotografii to bardzo popularny asortyment, chętnie wykorzystuje się je do fotografii ślubnej, zdjęć tematycznych czy zdjęć reklamowych. Te wędzarnie są specjalnie opracowane, abyś mógł je trzymać w dłoni. Podczas robienia zdjęć zalecamy trzymanie komina z dala od płonącego końca. Wędzarnia do fotografii jest używana na zewnątrz i nie pryska podczas palenia jak inne dymy.

Zawartość paczki fajerwerków:

Jedno opakowanie zawiera 1 pomarańczowy ręczny granat dymny. Te kolorowe dymy palą przez 1 minutę i 40 sekund.

Obejrzyj film przedstawiający pomarańczowy Photo Smoke:

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Rozmiar produktu: 

Wysokość: 12,5 cm

Kategoria: P1

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci