• Fireworks Show 111s 20-25mm CLE4558

Symbol: CLE4558
536.04
536.04
op Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 8 op
Waga 9 kg
ISBN E13
Zostaw telefon
Objętość wybuchowa w m3 0,019

DETALE

Fajerwerki Fireworks show 111 strzałów 20-25mm

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Fajerwerki Fireworks Show

Najnowsza seria fajerwerków FIREWORKS SHOW - to połączenie najbardziej pożądanych efektów i pięknych kolorów. Te fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Jednocześnie zapewniają spektakularne wrażenia wizualne, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o osiągnięciu skuteczności. 

Zobacz wideo z fajerwerków:

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Rozmiar produktu:

Długość: 305 mm
Szerokość: 305 mm
Wysokość: 180 mm

Kategoria zagrożenia: F2

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci