• Gold Edition 3600 CLE4525

Symbol: CLE4525
Brak towaru
1430.00
1430.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paleta 300kg 100
Dostępność 0 szt.
Waga 35 kg
ISBN B8 B7
Zostaw telefon
Masa materiału wybuchowego w kg 3548
Czas trwania efektu 90 - 120 sek.
Wysokość efektu 35 - 50m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 163
Średni kaliber fajerwerków wielokalibrowy
Kierunek rzucania fajerwerków połączony kierunek pionowy + ukośny

DETALE

Wieloefektowe fajerwerki Gold Edition 3548g 30-50mm 163r

Fajerwerki to już nie tylko domena świąt Bożego Narodzenia czy Nowego Roku. Piękne fajerwerki mogą dodać wyjątkowego akcentu każdej imprezie, dlatego poszukiwane są przez cały rok. Można je wykorzystać jako główny program wieczoru na weselu, urodzinach, rocznicy czy rocznicy życia. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki. Dotyczy to również złożonych fajerwerków.

Fajerwerki Gold Edition 3548g 30-50mm, jak również inne fajerwerki bloczkowe produkowane przez SR PYRO, przygotowane są w taki sposób, że poradzi sobie z nimi nawet zupełny nowicjusz. Wszystkie części fajerwerków są ze sobą połączone i wystarczy zapalić jeden przewód zapłonowy i przestrzegać zasad bezpieczeństwa. 

Jednocześnie linia premium fajerwerków Gold Edition zachwyci Cię wspaniałymi efektami i kolorami, których nie znajdziesz w tańszych zamiennikach i innych fajerwerkach. Ta seria jest idealna, aby zapewnić swojemu wielkiemu dniu lub rocznicy bogactwo, którego wymaga każde duże wydarzenie.

Efekt fajerwerków Gold Edition 3548g

Kompaktowemu fajerwerkowi Gold Edition 3548g 30-50mm towarzyszą różne kolorowe efekty. Możesz spodziewać się złotych efektów z domieszką błękitu, czerwieni i zieleni, w eleganckim i bardzo gustownym połączeniu z efektem pękających trzasków, wydatnymi palmami lub efektem wachlarza, gdzie fajerwerki wystrzeliwują kilka strzałów na raz, tworząc bardzo bogaty i spektakularny efekt, który zadziwi każdego widza. Gold Edition 3548g 30-50mm ma kilka kulminacji, które potęgują i potęgują końcowe wrażenie fajerwerków. Cały pokaz tego fajerwerku trwa łącznie 145 sekund, podczas których można się nacieszyć kalibrem 30 i 48 mm.

Obejrzyj film o fajerwerkach Gold Edition 3548g

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Rozmiar produktu: 

Długość: 86 cm

Szerokość: 39 cm

Wysokość: 26 cm

Kategoria: F3

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci