• Wulkan Etna Gold/SILVER 2 szt CLE0538G 10/2

Symbol: CLE0538G

cena za 2 szt gold i silver w mixie

Brak towaru
130.00
130.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
pob 0
Odbiór osobisty 0
Paczka do 30 kg 25
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
Czas trwania efektu 54 sek.
Wysokość efektu 4 m
Kolory efektów złoty
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

 

DETALE

Wulkan Etna Gold 1 szt

Wulkaniczne fajerwerki to idealny dodatek do wszelkich imprez okolicznościowych. Jak wszystkie fajerwerki, wulkany cieszą się największą popularnością podczas świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Coraz więcej osób korzysta z fajerwerków przez cały rok, na przykład na przyjęciach urodzinowych, imprezach firmowych, weselach czy innych imprezach towarzyskich, gdzie pirotechnika dopełnia atmosfery i pozwala jeszcze intensywniej cieszyć się wyjątkowymi chwilami.

Zawartość opakowania fajerwerków

Jedno opakowanie zawiera 1 sztukę złotych fajerwerków wulkanicznych. Po zapłonie wulkanowi towarzyszy efekt w postaci złotych pękających gwiazd przez 54 sekundy do wysokości 4 metrów.

Zobacz wideo z wulkanu:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci